0 530 465 72 72   
info@rednaemlak.com   
KONUT -  ARSA -  İŞYERİ -  SATILIK -  KİRALIK
Firmamız Hakkında
Redna Emlak, “Emlakçılıkta Evrensel Değerler” ilkesiyle gelişen gereksinimlere yanıt vermek, gayrimenkule yatırım yapmak isteyenlere akılcı, hızlı ve güvenilir hizmet sunmak amacıyla kuruldu.
Kısa zamanda gayrimenkul sektörünün lider markalarından biri haline gelen Redna Emlak, tamamen ücretsiz www.rednaemlak.com sitesinde alıcı ve satıcılara, Emlak firması sahiplerine ve gayrimenkul danışmanlarına doğru destek ve hizmeti doğru zamanda vererek, emlak ve gayrimenkul konusunda tüm ihtiyaçlara güvenilir sınırlar içerisinde destek vermektedir.

Redna Emlak, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikası, her zaman güncel geniş portföyü, gayrimenkul alım-satım-kiralama öncesi ve sonrası danışmanlığı ile kısa sürede tanınmış, emlak sektöründe güvenilirliliği ve hizmet kalitesi ile isim yapmış bir firmadır.

Redna Emlak müşteri taleplerini iyi analiz ederek, müşterilerine istenilen kriterler dışında yer göstermemeyi şirket politikası haline getirmiş, böylece müşterilerinin boşa zaman kaybetmesini önlemiştir.

Gayrimenkul konusunda bir danışmana ihtiyacınız olduğunda Redna Emlak, güler yüzlü ve her zaman “siz odaklı” hizmet anlayışı ile yanınızda olacaktır.

VİZYONUMUZ:
Beklentilere; kalite ve estetikten ödün vermeden en kısa zamanda ve eksiksiz, profesyonel çözümler sunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak.

MİSYONUMUZ:
• Müşteri odaklılık prensibi üzerine çalışan,
• Sektörünü iyi tanıyan,
• Paydaşlarının beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp, bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen,
• Profesyonel insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan,
• Güvenilir,
• Sektörün değer zincirinin her alanında verimli ve kârlı hizmet vermeyi hedefleyen bir şirket olmaktır.
KONUT -  ARSA -  İŞYERİ -  SATILIK -  KİRALIK

Ana Sayfa
Hakkımızda
Üyelerimiz
Üye Ol
Üye Girişi Yap
Bize Ulaşın


0 530 465 72 72
info@rednaemlak.com
Tüm Hakları Redna İnşaat Ticaret Limited Şirketi'ne aittir.
Powered by RednaWorld.